Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej BUGS TEAM

We wtorek 31 maja najmłodsi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Szkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej BUGS TEAM. Chętni uczniowie klas 1-3 sami dokonali wyboru jednej ze swoich ulubionych piosenek poznanych na lekcjach języka angielskiego. Sumiennie i długo przygotowywali się do prezentacji wybranej piosenki przed swoimi koleżankami, kolegami oraz zaproszonymi na tą okazję rodzicami. Zaśpiewanie piosenki po angielsku z podkładem w wersji karaoke okazało się niełatwym zadaniem dla naszych uczniów. Jednak doskonale poradzili sobie z towarzyszącym im stresem i pełni odwagi, z uśmiechem na twarzy, odważnie wystąpili przed publicznością. Wszyscy byli fantastyczni!!!

Komisja konkursowa miała trudny orzech do zgryzienia, komu przyznać nagrody i wyróżnienia. Jednak po długich rozmowach postanowiła przyznać czołowe miejsca uczniom:

I miejsce – Zuzanna Szot kl.3b, Lilianna Ratajska kl.3b, Alisa Guilherme kl.3b

II miejsce – Milena Sokun kl.1b, Lena Pytel kl.1b

III miejsce – Dominik Jędraszczyk kl.1b

Wyróżnienia w konkursie otrzymali również: Alicja Czubala kl.3a, Sylwia Zabłocka kl.3a, Mateusz Kurowski – Karłyk kl.3a

W tym konkursie najważniejsza była wspaniała zabawa i z pewnością wszyscy uczestnicy bawili się fantastycznie. Świadczyły o tym uśmiechnięte buzie naszych cudownych najmłodszych wykonawców oraz gromkie brawa po każdym występie.

Marzena Zblewska