Kółka zainteresowań

Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2021/2022
Imię i nazwisko nauczyciela Rodzaj zajęć Nazwa Klasa Godzina

dzień

Sala
Iwona Dzikowska zajęcia rozwijające z języka polskiego Twórcze pisanie z historią w tle Kl.4-8 piątek

8.00 do 8.45

 

nr 19.
Iwona Dzikowska Zaj. wspomagające z j .polskiego   Kl.4ab wtorek g. 8.00 – 8.45 s.34
Iwona Dzikowska Zaj. wspomagające z j. polskiego   Kl.7abcd – Poniedziałek

15.35 – 16.20

s.34
Marzena Zblewska  Innowacja pedagogiczna  Reading is magic Kl.2-3 środa

14.40-15.25,

sala 5
Marzena Zblewska Zajęcia rozwijające zainteresowania Palcem po mapie krajów anglojęzycznych Kl.4-8 wtorek 14.40-15.25 sala 37
Marzena Zblewska Zajęcia wspomagające z języka angielskiego    Kl.6a, 6b piątek

14.40-15.25

 sala 19
Agnieszka Torbicka Zajęcia rozwijające z języka polskiego MAGIA SŁÓW, czyli i ja mogę być pisarzem Kl.4-8 Środa

13.45-14.30

Sala: 17
Agnieszka Torbicka Zajęcia wspomagające z

 j. polskiego

  Kl.6 Środa

12.50-13.35

s.17
Agnieszka Torbicka Zajęcia dla obcokrajowców ORI –wspomaganie nauki j.polskiego Kl.4-8  wtorki i środy

14.40 – 15.25

sala 36
Katarzyna Głuszczyk   Mały Ratownik Kl.4-8 poniedziałek 14.40-15.25 sala 28
Agata Pohl Zajęcia sportowe -piłka siatkowa Animator sportu

 

Kl.4-6 Poniedziałki

14.30- 16.00

 
Agata Pohl Zajęcia sportowe- piłka siatkowa Animator sportu Kl.7-8 Środa

14.30 – 16.45

 

 
Libera Anna  Zajęcia dla obcokrajowców

 

ORI –wspomaganie nauki j. polskiego Kl.1-3 Środa

14.40-15.25
Czwartek

14.40-15.25

Sala 16

 

 

Jolanta Banasiewicz Zaj. wspomagające z j. polskiego   Kl.5ab czwartek 14.40- 15.25 Sala 16
Jolanta Banasiewicz Testy – j. polski   Kl.8 Poniedziałek

14.40-15.25

Sala 36
Kasprzak Lidia Zajęcia dodatkowe z języka niemieckiego Ich mag Deutsch – warsztaty językowe Kl. 7-8 wtorek  14.40-15.25  sala 36
Małgosia Majchrzycka Zajęcia sportowo- rekreacyjne z el. gimnastyki korekcyjnej –     wtorek

14.40- 15.25

mała sala gimnastyczna
Małgosia Majchrzycka   Zajęcia  kółka kulinarnego Kl.4-8 Wtorek

15.30 – 17.00

1/2
Magdalena Malinowska Zajęcia wspomagające angielski English is easy Kl.5 środa

12:50- 13:35

sala 16
Magdalena Malinowska Zajęcia wspomagające angielski English is easy Kl. 7 czwartek 14:40- 15:25 sala 17
Małgorzata Wołkowicz Zajęcia rozwijające Nazwa Tropiciele wiedzy Kl. 1-3 Czwartek  8.00 – 8.45 sala nr 3
Beata Pieczyńska – Perek Zajęcia korekcyjno  – kompensacyjne   Kl. 1 wtorek 14.30-15.15 Sala nr 5
Beata Pieczyńska – Perek Zajęcia umuzykalniające   kl. 1-3 środa

9:50- 10:35

Sala przy barze
Anna Nadolska Zajęcia rozwijające Łamigłówki mądrej główki Kl.1-3 wtorek 11.45- 12.30 Sala nr 33
Anna Libera Zajęcia korekcyjno- kompensacyjna   Kl.2 poniedziałek 14.40 – 15.25 sali 4
Anna Libera Zajęcia rozwijające Zaprogramuj swoje zdrowie Kl.1-3 Środa

13.45.14.30

Sala 4
Justyna Gil Zajęcia rozwijające  Matematyka na wesoło Kl.1-3 Środa

 9.50 – 10.35

s.20
Katarzyna Przybył Zajęcia rozwijające Matematyczny Olimpek Kl.1-3 Środa

11.45-12.30

s.20
Nina Stępniak Zajęcia rozwijające Kółko Teatralne w j. angielskim Kl. 4-8 Środa

14.40-15.25

 
Nina Stępniak   Przygotowanie do  egzaminu z j. angielskiego Kl. 8 wtorek, 14.40.-15.25  
Nina Stępniak  Zajęcia wspomagające z j. angielskiego   Kl. 4ab wtorek-co drugi tydzień  8.00-8.45  
Nina Stępniak Zajęcia wspomagające z j. angielskiego   dla kl.8 wtorek 15.35-16.20  
Mariola Włodarczak

 

Zajęcia sportowe Piłka ręczna chłopców

Każde dziecko o tym wie, chcesz być zdrowy – ruszaj się – tylko chłopcy

Kl. 1 – 3 

 

Wtorki

15.30 – 16.30

 piątki   14.45 -15.45  

 
Mariola Włodarczak

 

Zajęcia sportowe Animator Sportu Szkolnego – piłka ręczna – tylko chłopcy Kl. 4 – 6   

 

wtorki

16.45-18.15

 

 
Mariola Włodarczak

 

Zajęcia sportowe Animator Sportu Szkolnego – piłka ręczna – tylko chłopcy Kl. 7 – 8    

 

piątki  16.00-17.30 (18.00)  
Agnieszka Dembska Zajęcia wspomagające matematyka klas 5 Środę

12.50-13.35

sali 28
Agnieszka Dembska Zajęcia wspomagające matematyka klas 6 Wtorki

13.45-14.30

sali 30
Agnieszka Dembska Zajęcia wspomagające. chemia klas 8 Czwartek

15.35-16.20

 
Joanna Borowicz Zajęcia wspomagające Polski dla zuchwałych kl. 8b poniedziałek  8.00-8.45 sala 34
Joanna Borowicz Zajęcia wspomagające Z językiem polskim za pan brat!   kl. 8 środa

14.40-15.25

sala 37
Patryk Gola Zajęcia wspomagające z matematyki   kl. 7 czwartek

14.40-15.25

sala 32
Patryk Gola Zajęcia wspomagające z matematyki   kl. 4 środa

13.45-14.30

sala 16

Zajęcia prowadzone przez firmy zewnętrzne     Hajdasz

                                                                            Aikido

                                                                            Brydż – zajęcia bezpłatne

                                                                            Odlotowa matematyka – zajęcia bezpłatne