UNIQUA

W związku ze zbliżającym się nowym rokiem szkolnym, zwracam się z prośbą o umieszczenie linku na Państwa stronie internetowej, do oferty ubezpieczenia NNW szkolnego w firmie UNIQA. 

 
Do wyboru dostępne są   dzięki czemu Rodzic/Opiekun dziecka  może dopasować zakres ubezpieczenia do swoich potrzeb. Zakres ubezpieczenia obejmuje uprawianie sportów bez dodatkowej składki.

4 elastyczne pakiety ubezpieczeniowe

Naszą ofertę rozszerzyliśmy dodatkowo o hejt w internecie, który w obecnych czasach stanowi bardzo powszechne zagrożenie dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. Hejt w internecie obejmuje

pomoc prawną, wsparcie specjalisty IT oraz konsultacje z psychologiem (online lub stacjonarne) w przypadku, gdy ubezpieczona młoda osoba zostanie znieważona, pomówiona lub bezprawnie zostaną ujawnione informacje na temat jej życia prywatnego.

 

Dodatkowo ubezpieczenie można rozszerzyć o odpowiedzialność cywilną w życiu prywatnym, która chroni w przypadku nieumyślnego wyrządzenia szkody osobom trzecim.

Polisę można zakupić już od 41 zł za cały rok. Poniżej znajduje się link, który bezpośrednio przekieruje Rodzica/Opiekuna  na stronę gdzie można zakupić ubezpieczenie w ciągu zaledwie kilku minut bez wychodzenia z domu. Korzystając z poniższego linka uzyskuje się rabat w wysokości 10% na zakup ubezpieczenia dla dziecka – wystarczy użyć kodu: SZKOLNE10  

https://www.uniqa.pl/kalkulator/ubezpieczenie-szkolne-nnw/insurance?PartnerType=PA&PartnerId1=550726&PartnerId2=LP

Gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą,  jeśli pojawią się pytania  zapraszam do bezpośredniego kontaktu
 
Biuro  UNIQA – 91 433 63 77
Tomasz Leśkiewicz – 605 548 598
 
Agencja Generalna UNIQA71-667 Szczecinul. Księcia Warcisława I 27/U-2tel. 91 433 63 77kom.  605 548 598, 693 593 033

www.uniqa-szczecin.pl