Ubezpieczenie AVIVA

Szanowni Państwo,

tak jak w ubiegłych latach, w porozumieniu z Radą Rodziców, dajemy Państwu możliwość ubezpieczenia swoich Dzieci od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków ( w rok 2021/2022 m.in. NNW Twoje Dziecko Aviva) w ramach grupy szkolnej.

Ubezpieczenia działa w szkole, w domu, podczas ferii, na zajęciach pozalekcyjnych, sportowych, 24 godziny na dobę, na całym świecie. Obejmuje także pobyt w szpitalu po ciężkim zachorowaniu oraz w -trudnych sytuacjach po wypadku- pomoc pielęgniarki i psychologa, a także organizację i pokrycie kosztów korepetycji.

Do wyboru mają Państwo 6 wariantów z różną składką (29/ 39/ 49/ 59/ 79/299 zł), tak, aby każdy mógł dostosować  swoją ochronę do potrzeb Dziecka i domowego budżetu.

Ubezpieczenie działa dla Uczniów Szkoły od 01.09.2021

Zakupu mogą Państwo dokonać z tego linka   Link do Ubezpieczenia NNW Twoje Dziecko do 31.10.2021.

Płatność bezgotówkowa z elektronicznym potwierdzeniem uczestnictwa. Poprzez link powyżej mogą Państwo przedłużyć ubezpieczenie ubiegłoroczne (w dowolnym wariancie), zakupić nowe, także dla każdego dziecka inny wariant.

W załączeniu szczegóły polisy.

Uwaga! W Szkole nie będzie zbierana składka w gotówce.  W przypadku pytań, proszę kierować się do opiekuna naszej polisy: Pani Ewy Falińskiej, Tel. 601 818 142.

 

 

OWU_Twoje_Dziecko_z_karta_2019-11-12 (do pobrania)

Twoje dziecko Aviva_ulotka ofertowa (do pobrania)

Załącznik do OWU Tabela_Twoje_Dziecko (do pobrania)