DYPLOMATORIUM MAŁYCH MEDYKÓW
500x500

 

10 czerwca  spotkaliśmy się po raz ostatni w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu przy ul. Przybyszewskiego. Po  przemówieniu  prorektora ds. studenckich prof. dr hab. Edmunda  Grześkowiaka wysłuchaliśmy z uwagą i zainteresowaniem wykładu naszych koleżanek Weroniki i Ani  Majchrzak  pt. „Do czego [nie]służy nos, ucho, przełyk?”. Tematem kolejnego wykładu były symulacje medyczne.  Następnie Panie prowadzące spotkanie  wręczyły wszystkim uczestnikom dyplomy  i nagrody książkowe za udział w projekcie.

Podczas przerwy z apetytem zajadaliśmy się pysznymi drożdżówkami i owocami przygotowanymi dla nas przez firmę cateringową.

W ostatniej części spotkania obejrzeliśmy wyróżnione szkolne projekty badawcze  wykonywane w ramach projektu  MAŁY MEDYK.  Wśród nich znalazł się także nasz projekt pt. „Nie daj się wciągnąć”, w którym badaliśmy stopień  uzależnienia uczniów od smartfonów, internetu i cukru. Streszczenie projektu przedstawił Maciej Michałek.  Uroczystość zakończyło przedstawienie nt ekologii w wykonaniu uczniów jednej z uczestniczących szkół. Rozstając się ostatecznie z POLSKĄ AKADEMIĄ DZIECI   podziękowaliśmy Pani Barbarze Grześkiewicz za całoroczną opiekę i wsparcie przy pracy nad naszym projektem.

Może ktoś z nas kiedyś wróci w to miejsce jako student medycyny...

Mali medycy z SP88

 

 

Na skróty

Rodzice

Nauczyciele

Uczniowie

Z Galerii
500x500

Zobacz nasze galerie