NASI NAJ NAJLEPSI –MAJ 2019
500x500

 

 KLASA 1 A

1.  Czachowski Jakub

2.  Dutkiewicz Maciej

3.  Jankowiak Adam

4.  Kimmel – Gabryelczyk Syntia

5.  Maćkowiak Mateusz

6.  Stefaniak Emilia

 

 KLASA 1 B

  1. Bukowicz Martyna
  2. Granowski Aleksander
  3. Matvieiev Yehor
  4. Szymanowska Wiktoria
  5. Tatarynovich Aleksander
  6. Wawrzyniak Igor

 

 KLASA 2 A

1.  Bednarek Dawid

  1. Błajek Nikodem
  2. Brodziak Maja
  3. Komisarek Dominik
  4. Konieczny Adam
  5. Waberska Nadia

 

 KLASA 2B

1.   Chyrek Andrzej

2.   Jóźwiak Lena

3.   Kaczmarek Kasia

4.   Lutowska Zuzia

5.   Popczyk Konrad

 

KLASA 3 A

  1. Daniel Kęsy
  2. Krzysztof Kossel
  3. Kacper Ogrodnik
  4. Zofia Przybylska
  5. Natalia Stefaniak
  6. Wiktoria Wielgosz

 KLASA 3B

  1. Adamczak Zofia
  2. Dutkiewicz Natasza
  3. Kim Geonhui
  4. Kubis Kasia
  5. Paulina Promińska

 

KLASA 4A

  1. Oliwier Jankowiak
  2. Seo Yeon Kim
  3. Julia Trenerowska
  4. Milena Oczkowska
  5. Weronika Guzik

 

KLASA 4B

  1. Lena Zatorska
  2. Klaudia Kuźma
  3. Paulina Reich
  4. Adam Witko

 

KLASA 4C

  1. Bilawa Krystian
  2. Borowicz Bartosz
  3. Małas Piotr
  4. Szurkus Wiktoria
  5. Ilman Laura
  6. Heleski Jan

 

 KLASA 4D

  1. Liwia Pruska
  2. Agata Czachowska
  3. Adam Baraniak
  4. Jan Sawicki

 

 

 

KLASA 5A

  1. Kinga Walaszko

 

 

 

KLASA 5B

  1. Knapik Szymon
  2. Kubiak Sandra
  3. Grzegorek Julia
  4. Piątek Aleksandra
  5. Wełniak Zofia
  6. Baida Sofiia

 

KLASA 5C

  1. Binkowska Zuzanna
  2. Furmaniak Martyna
  3. Milewska Marta
  4. Sikora Krzysztof
  5. Szwed Joanna
  6. Wojtkowiak Joanna

 

 

KLASA 6A

  1. Marcel Jańczak
  2. Dominik Wanat
  3. Sebastian Filipiak
  4. Bartosz Maruszewski
  5. Nicole Kordylewska
  6. Zuzanna Machlik

 

KLASA 6B

  1. Bartłomiej Witko
  2. Hanna Walaszak
  3. Oliwia Hazak
  4. Maciej Michałek 
  5. Natalia Oczkowska 
  6. Paweł Andrzejak

 

 

 

KLASA 6C

  1. Sostenes - Brązert Emiliano
  2. Rybińska Gabriela 
  3. Krause Wiktoria
  4. Łuczaj Julia
  5. Roszak Paulina
  6. Szymanowska Martyna

 

 KLASA 7A

  1. Jakub Szkoda
  2. Michał Somerfeld
  3. Veniamin Matvieiev

 

KLASA 7B

  1. Martyna Teśner
  2. Emilia Grześkowiak
  3. Weronika Knapik
  4. Anna Nawrot
  5. Tymoteusz Zimniewski
  6. Adam Małas

 

 KLASA 7C

 

  1. Kamil Chęciński
  2. Kamila Oczkowska
  3. Tina Kananian
  4. Kacper Przybylski
  5. Aleksandra Rybarska
  6. Aleksander Nowakowski

 

KLASA 8B

  1. Zofia Borzeszkowska
  2. Patrycja Kurkiewicz
  3. Diana Roslavtsova
  4. Martyna Sprenger
  5. Małgorzata Szot
  6. Wiktoria Sucharska

 

KLASA 8C

  1. Anna Łuczak
  2. Oliwia Osajda
  3. Jakub Powalski
  4. Barbara Skrzypczak
Na skróty

Rodzice

Nauczyciele

Uczniowie

Z Galerii
500x500

Zobacz nasze galerie