Nasi ”NAJ” :) - STYCZEŃ 2019
500x500

 

KLASA 1 A

  1. Knade Amelia
  2. Marć Daniel
  3. Matuszewska Natalia
  4. Teśner Dagmara
  5. Walczak Zuzanna
  6. Zyffret Nikola

KLASA 1 B

1.  Gawroński Antoni

2.  Jakubek Konrad

3.  Noga Alan

4.  Schramm Jessica

5.  Wawrzyniak Igor

 

 KLASA 2 A

  1. Bednarek Dawid
  2. Komisarek Dominik
  3. Kosmalski Ksawery
  4. Przybylska Wiktoria
  5. Przybył Martyna
  6. Wiśniewska Natalia
  7. Wiśniewska Amelia

 KLASA 2B

1.  Dworek Zofia

2.  Lutowska Zuzanna

3.  Niestrój Maja

 

KLASA 3 A

  1. Kęsy Daniel
  2. Kossel Krzysztof
  3. Ogrodnik Kacper
  4. Przybylska Zofia
  5. Wielgosz Wiktoria

KLASA 3B

  1. Adamczak Zofia
  2. Dutkiewicz Natasza
  3. Kim Geonhui
  4. Kubis Kasia
  5. Linkiewicz Konrad
  6. Promińska Paulina

 

KLASA 4 A

  1. Weronika Guzik
  2. Seo Yeon Kim
  3. Milena Oczkowska
  4. Julia Trenerowska
  5. Oliwier Jankowiak

KLASA 4 B

  1. Kacper Heimann
  2. Klaudia Kuźma
  3. Agata Sobańska
  4. Oliwier Oleś
  5. Julia Stachecka
  6. Nikodem Bendun

 

KLASA 4 C

  1. Laura Ilman
  2. Adam Kieliszek
  3. Nadia Kościkiewicz
  4. Piotr Małas
  5. Anhelina Matvieieva
  6. Paweł Ratajczak - Mróz

 

KLASA 4 D

  1. Adam Baraniak
  2. Agata Czachowska
  3. Pola Hoffmann
  4. Malvina Nfenwang
  5. Jan Sawicki
  6. Jan Sargalski


KLASA 5 A

  1. Maja Hamulska
  2. Kinga Walaszko
  3. Julia Osajda

 

 

KLASA 5 B

  1. Koberska Wiktoria
  2. Górecka Julia
  3. Piątek Aleksandra
  4. Knapik Szymon
  5. Popczyk Wiktor

 

KLASA 5 C

  1. Binkowska Zuzanna
  2. Budna Aleksandra
  3. Maciejowska Izabela
  4. Milewska Marta
  5. Szwed Joanna
  6. Wojtkowiak Joanna

 

KLASA 6 A

 

  1. Sebastian Filipiak
  2. Julian Tim
  3. Bartosz Maruszewski
  4. Arkadiusz Pałczyński
  5. Marcel Jańczak
  6. Dominik Wanat

 

KLASA 6 C

  1. Kozioł Oskar
  2. Reich Aleksandra
  3. Mikołajczak Marianna
  4. Horemska Gabriela
  5. Lubczyński Arkadiusz

 

KLASA 7 A

  1. Veniamin Matvieiev
  2. Jakub Szkoda
  3. Jan Stefaniak
  4. Olaf Ruta
  5. Dawid Wala

 

KLASA 7 B

  1. Martyna Teśner
  2. Anna Nawrot
  3. Weronika Knapik
  4. Marta Sostenes-Brązert
  5. Damian Bartol
  6. Nikodem Stanisławski

 

KLASA 7 C

  1. Dominika Dolata
  2. Kamila Oczkowska
  3. Tina Kananian

 

KLASA 8 A

  1. Alicja Nowacka
  2. Marta Adamska
  3. Zuzanna Ratajczak

 

KLASA 8 B

  1. Kurkiewicz Patrycja
  2. Szot Małgorzta
  3. Sprenger Martyna
  4. Lekier Kacper
  5. Matuszak Weronika
  6. Sucharska Wiktoria

 

KLASA 8 C

  1. Oliwia Osajda
  2. Barbara Skrzypczak
  3. Zuzanna Sękowska
  4. Jakub Powalski
Na skróty

Rodzice

Nauczyciele

Uczniowie

Z Galerii
500x500

Zobacz nasze galerie