III runda NAJ - marzec 2018 :)
500x500

 

NASI NAJ NAJLEPSI –MARZEC 2018

 

KLASA 1 A

 

  1. Bednarek Dawid
  2. Komisarek Dominik
  3. Polak Gabriel
  4. Przybył Martyna
  5. Maćkowiak Zuzanna
  6. Wiśniewska Natalia

 

KLASA 1 B

 

  1. Dworek Zofia
  2. Jóźwiak Wiktoria
  3. Jurek Mikołaj
  4. Lutowska Zuzanna
  5. Osowska Samanta
  6. Skarupski Filip

 

KLASA 2 A

 

  1. Bajko Piotr
  2. Ogrodnik Kacper
  3. Prauziński Maciej
  4. Sawicka Maja
  5. Szufla Dominik               
  6. Wielgosz Wiktoria

 

KLASA 2B

 

  1. Adamczak Zofia
  2. Baran Jakub
  3. Dutkiewicz Natasza
  4. Kim Geonhui
  5. Linkiewicz Konrad
  6. Urbaniak Brajan

 

KLASA 3 A

 

  1. Milena  Oczkowska
  2. 2.Laura Sutkiewicz
  3. Monika Wisniewska
  4. Weronika Guzik
  5. Julia Trenerowska
  6. Oliwier Jankowiak

 

KLASA 3B

 

  1. Kamiński Adrian
  2. Kim Seo Yeon
  3. Kohut Samanta
  4. Rozala Emilia
  5. Skrzypczak Kacper
  6. Sroczyńska Julia

 

KLASA 3C

 

  1. Ilman Laura
  2. Kubczak Agata
  3. Małas Piotr
  4. Mróz Ratajczak Paweł
  5. Szurkus Wiktoria

 

KLASA 3D

 

  1. Baraniak Adam
  2. Hoffmann Antoni
  3. Korcz Weronika
  4. Nfengwang Malvina

 

KLASA 3E

 

  1. Filoda Magda
  2. Witko Adam
  3. Hazak Wiktor
  4. Heimann Kacper
  5. Stachecka Julia
  6. Włoch Kamil

 

 

KLASA 4 A

 

  1. Maja Hamulska
  2. Kinga Walaszko

 

KLASA 4B

 

  1. Sofia Baida
  2. Julia Grzegorek
  3. Zuzanna Ignac
  4. Szymon Knapik
  5. Sandra Kubiak
  6. Iga Szwab

 

 

 

KLASA 4C

 

  1. Anna Cichorzewska
  2. Martyna Furmaniak
  3. Mateusz Polak
  4. Julia Sobkowiak
  5. Oliwia Strzelecka
  6. Joanna Szwed

 

KLASA 5 A

 

  1. Marcel Jańczak
  2. Bartosz Maruszewski
  3. Julian Tim

 

KLASA 5B

 

  1. Oliwia Hazak
  2. Hania Walaszko
  3. Bartek Witko

 

KLASA 5C

 

  1. Jarosław Ciszewski
  2. Patryk Gadomski
  3. Gabriela Horemska
  4. Marianna Mikołajczak
  5. Paulina Roszak
  6. Oliwier Wielgosz

 

 KLASA 6 A

 

  1. Eryk Dewicki
  2. Karol Majchrzak
  3. Jakub Płachetka
  4. Olaf Ruta
  5. Jakub Szkoda

 

KLASA 6B

 

  1. Weronika Knapik
  2. Anna Nawrot
  3. Martyna Teśner
  4. Monika Wąs

 

KLASA 6C

 

  1. Kamil Chęciński
  2. Kamila Oczkowska
  3. Adrian Rozmiarek

 

KLASA 7 A

 

  1. Ola Heleska
  2. Olga Stachowska

 

KLASA 7B

 

  1. Patrycja Kurkiewicz
  2. Weronika Matuszak
  3. Antoni Panieński
  4. Aleksandra Sobańska
  5. Małgorzata Szot
  6. Martyna Sprenger

 

KLASA 7C

 

  1. Anna Łuczak
  2. Oliwia Osajda
  3. Jakub Powalski
  4. Oliwia Nitschke

 

 

 

 

 

Na skróty

Rodzice

Nauczyciele

Uczniowie

Z Galerii
500x500

Zobacz nasze galerie