II runda NAJ:)
500x500

 

KLASA 1 A

 

  1. Mateusz Bajko
  2. Maja Brodziak
  3. Oliwia Kempka
  4. Dominik Komisarek
  5. Zuzanna Maćkowiak
  6. Natalia Wiśniewska

 

KLASA 1 B

 

  1. Andrzej Chyrek
  2. Zosia Dworek
  3. Wiktoria Jóźwiak
  4. Zuzanna Lutowska

 

KLASA 2 A

 

  1. Konieczka Mikołaj
  2. Królik Nicole
  3. Rembelska Natalia
  4. Thiel Paulina
  5. Łastowski-Sadowski Damian
  6. Wielgosz Wiktoria

 

 

 

 

 

 

 

KLASA 2B

 

  1. Zofia Adamczak
  2. Jakub Baran
  3. Geonhui Kim
  4. Konrad Linkiewicz
  5. Paulina Promińska
  6. Brajan Urbaniak

 

KLASA 3A

 

  1. Weronika Guzik
  2. Oliwier Jankowiak
  3. Marysia Kubis
  4. Milena Oczkowska
  5. Julia Trenerowska
  6. Monika Wiśniewska

 

KLASA 3B

 

  1. Hampel Szymon
  2. Kim Seo Yeon
  3. Kohut Samanta
  4. Sroczyńska Julia

 

 

KLASA 3C

 

  1. Agata Kubczak
  2. Laura Ilman
  3. Piotr Małas
  4. Oskar Piotrowski
  5. Wiktoria Szurkus

 

KLASA 3D

 

  1. Baraniak Adam
  2. Czachowska Agata
  3. Hoffmann Pola
  4. Stachowiak Marcelina

 

KLASA 3E

 

  1. Stachecka Julia
  2. Heimann Kacper
  3. Witko Adam
  4. Włoch Kamil
  5. Filoda Magdalena
  6. Dondajewska Julia

 

 

 

 

KLASA 4A

 

  1. Adrianna Jazurek
  2. Piotr Meyer
  3. Kinga Walaszko

 

KLASA 4B

 

  1. Sofija Baida
  2. Julia Grzegorek
  3. Szymon Knapik
  4. Sandra Kubiak
  5. Wiktoria Koberska
  6. Aleksandra Piątek

 

KLASA 4C

 

  1. Zuzanna Binkowska
  2. Anna Cichorzewska
  3. Oliwia Sobkowiak
  4. Joanna Szwed
  5. Joanna Wojtkowiak
  6. Krzysztof Sikora

 

KLASA 5 A

 

  1. Nicole Jagiełka

 

 

KLASA 5B

 

  1. Bartłomiej Witko
  2. Hanna Walaszko
  3. Maciej Michałek
  4. Natalia Oczkowska
  5. Oliwia Hazak
  6. Arkadiusz Pałczyński

 

KLASA 5C

 

  1. Natalia Bańkowska
  2. Marianna Mikołajczak
  3. Aleksandra Reich
  4. Jarosław Ciszewski
  5. Oskar Kozioł
  6. Oliwier Wielgosz

 

KLASA 6 A

 

  1. Eryk Dewicki
  2. Łukasz Majchrzak
  3. Wiktoria Skrzypińska
  4. Jakub Szkoda

 

 

KLASA 6B

 

  1. Olga Dudziak
  2. Weronika Knapik
  3. Anna Nawrot
  4. Martyna Teśner
  5. Monika Wąs

 

KLASA 6C

 

  1. Kamil Chęciński
  2. Kamila Oczkowska
  3. Wiktoria Janicka
  4. Aleksandra Rybarska
  5. Adrian Rozmiarek

 

KLASA 7A

 

  1. Marta Adamska
  2. Ola Heleska
  3. Weronika Kołodziej
  4. Ala Nowacka
  5. Olga Stachowska
  6. Oskar Tadeuszyk

 

KLASA 7B

 

  1. Karolina Kurkiewicz
  2. Weronika Matuszak
  3. Aleksandra Sobańska
  4. Julia Marszałek
  5. Martyna Sprenger
  6. Oliwia Przybecka

 

KLASA 7C

  1. Anna Łuczak
  2. Oliwia Nitschke
  3. Oliwia Osajda
  4. Zuzanna Sekowska
  5. Jakub Powalski
Na skróty

Rodzice

Nauczyciele

Uczniowie

Z Galerii
500x500

Zobacz nasze galerie