Koła zainteresowań

Zajęcia dodatkowe - rok szkolny 2017 / 2018

Lp

Nazwisko i imię 

Rodzaj zajęć

Dzień

godzina

Sala

  1.  

Białęska Romana Anna

Kółko wokalne

Wtorek

16.30-17.15

s. 1/2

  1.  

Borowicz Joanna

Magia liter-zaj.dla kl.5

Poniedziałek

8.55-9.40

s.17

  1.  

Budrewicz Lidia

Przygoda z chemią

Wtorek

13.00-13.45

s.32

  1.  

Dolińska Karolina

Etwining

Poniedziałek

12.50-13.35

s.17

Zajęcia korekcyjno-kompensacyne kl.0

Piątek

14.40-15.25

 

  1.  

Doliński Patryk

Mistrzowie kodowania

Poniedziałek

8.00-8.45

s.35

  1.  

Dzikowska Iwona

Literackie zagadki detyktywistyczne

Wtorek14.40-15.25

s.34

Zaj.wyrównawcze z j.polskiego dla kl.6

Poniedziałek

13.45-15.30

s.17

  1.  

Gil Justyna

Mali matematycy

Czwartek

9.50-10.35

s. 30

  1.  

Grześkiewicz Barbara

Tropiciele tajemnic przyrody

Wtorek

15.30-17.00/co 2 tygodnie/

s.28

  1.  

Głuszczyk Katarzyna

Pogotowie przyrodnicze

Czwartek

14.40-15.25

s. 28

  1.  

Hadyńska Zofia

Zabawy i gry dydaktyczne

Poniedziałek

10.50-11.35

s.30

Zajęcia korekcyjno-kompensacyne kl.3b

Poniedziałek

13.45-14.30

s.19

Zajęcia korekcyjno-kompensacyne kl.3a,3e

Poniedziałek

14.40-15.25

s.30

  1.  

Jagodzik Karolina

Kółko informatyczno-matematyczne

Poniedziałek

8.55-9.40

s.35

  1.  

Jędrzejczak  Patrycja

Zaj.wspomagajace z matematyki kl.7

Poniedziałek

8.00-8.45

s.34

  1.  

Kapeja Elżbieta

Kółko plastyczno-techniczne

Wtorek

12.50-13.35

s.5

  1.  

Koteras Mikołaj

Kółko filmowo-fotograficzne

Wtorek

15.35-16.20

s.35

  1.  

Korzyńska Anna

Nauka gry na gitarze

Wtorek

14.40-15.25

s.5

Caritas

Środa

24.40-15.25

s.16

  1.  

Kucner Malwina

ENEA-kl.4-5

Czwartek

15.35-16.20

 

Fitnes

Czwartek

16.30-17.15

Mała sala

  1.  

Kubska Beata

Akademia Przyszłości

 

 

  1.  

Libera Anna

Pionek tu, pionek tam i na planszy gram.

 kl.1-3

poniedziałek

13.45-14.30

s. 30

  1.  

Majchrzycka Małgorzata

18.10. - Modele wyobraźni oraz

22.11 - Świąteczne niespodzianki

13.XII- Pieczenie pierników

Środa

15.35-17.35.

s.1/2

  1.  

Malinowska Magdalena

English is easy-angielski może być łatwy.

Czwartek

13.45-14.30

s.30

English is fun –angielski dla kl.4.

poniedziałek

8.00-8.45

s.32

  1.  

Maniszewska Dorota

Zabawy ze słowem i cyfrą

Poniedziałek

12.50-13.35

s.3

  1.  

Nadolska Anna

Gry matematyczne z elementami kodowania

Poniedziałek

8.50-9.35

s.k-2

Zaj.korekcyjno-kompensacyjne kl.2b

wtorek

9.50-11.35

s.30

  1.  

Pokrywczyńska Halina

Łamanie głowy i zabawy językowe czyli super pierwszak w akcji.

Środa

12.50-13.35

s. k-2

Zaj.korekcyjno-kompensacyjne kl.2b, 3d

Poniedziałek

12.50-13.35

s.5

Zaj.korekcyjno-kompensacyjne kl.2a

Środa

7.50-8.35

s.17

  1.  

Pohl Agata

Piłka siatkowa kl.6-7

Poniedziałek

16.30-17.15

Duża sala

Trener Osiedlowy

Środa

16.00-17.30

Duża sala

  1.  

Przybył Katarzyna

Kółko informatyczne kl.1-3

Piątek

12.50-13.35

s. 35

  1.  

Stępniak Nina

Bawimy się w teatr po angielsku.

Środa

17.10-17.55

s. 36

Zaj.wyrównawcze z j.angielskiego kl.7

Środa

15.35-16.20

s.17

  1.  

Tomczak Małgorzata

Kółko j. angielskiego dla klas 5

Be smart learn Enqlish

Wtorek

8.55-9.40

s.32

  1.  

Torbicka Agnieszka

Jesteśmy twórcami – Zaj.teatralno-literackie

Środa

14.40-15.25

s.37

  1.  

Walkowiak Beata

Kółko patriotyczno-historyczne

Środa

14.40-15.25

s.30

  1.  

Walkowiak Małgorzata

Globus- kółko geograficzne.

25.09,  23.10,  20.11,  11.12,  15.01

Poniedziałek

16.00-17.00

 

  1.  

Werlichowicz

 Wojtek

Zaj.sportowe dla kl.6-7/piłka nożna/

Czwartek

16.30-17.15

Duża sala

Szkraby kl.2

Czwartek

15.35-16.20

 

  1.  

Wołkowicz Małgorzata

Mali tropiciele.

Wtorek

             15.35-16.20

s.30

  1. A

Wójcik Aneta

Zaj.wspomagajace z matematyki kl.5

Czwartek

8.55-9.40

s.19

Zaj.wspomagajace z matematyki kl.6

Wtorek

14.40-15.25

 

Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy.

12X,9XI,16XI,23XI,30XI,

7XII,

17.00-20.00

Akademia Młodego Ekonomisty

 

 

  1.  

Wróbel Bernadetta

Klub Przyjaciół Książki – kl.3

Poniedziałek

13.45-14.30

s.18

 

Zapraszamy też na zajęcia płatne

Na skróty

Rodzice

Nauczyciele

Uczniowie

Z Galerii
500x500

Zobacz nasze galerie